دریافت نوبت دکتر سیروس چریکی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص قلب کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-siroos-cheriki

کد نظام پزشکی: 61037

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیروس چریکی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: قلب کودکان

اگر شما دکتر سیروس چریکی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیروس چریکی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر سیروس چریکی

ثبت نظر برای دکتر سیروس چریکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیروس چریکی

اکو جنین در مطب انجام میشود. همکاری با بیمارستان های:کوثر-مادر و کودک-حافظ

دکتر سیروس چریکی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان هستند. مطب دکتر سیروس چریکی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیروس چریکی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیروس چریکی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیروس چریکی را مشاهده کنید.