دریافت نوبت دکتر محمد برزویی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص قلب کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-borzuei

کد نظام پزشکی: 15783

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد برزویی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: قلب کودکان

اگر شما دکتر محمد برزویی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد برزویی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر محمد برزویی

ثبت نظر برای دکتر محمد برزویی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد برزویی

پروفسور برزویی اولین فوق تخصص قلب کودکان در شیراز هستند وافتخار استادی بسیاری ازفوق تخصصین قلب کودکان شیراز را دارند. استاد بخش قلب کودکان بیمارستان نمازی را راه اندازی کردند. دوره تکمیلی تحصیلات انگلستان.

اکوقلب جنین اکوکاردیو گرافی در مطب انجام میشود.

دکتر محمد برزویی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان هستند. مطب دکتر محمد برزویی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد برزویی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد برزویی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد برزویی را مشاهده کنید.