دریافت نوبت دکتر حیدرعلی کفاشان متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-heydar-ali-kafashan

کد نظام پزشکی: 107194

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حیدرعلی کفاشان

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی

اگر شما دکتر حیدرعلی کفاشان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حیدرعلی کفاشان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر حیدرعلی کفاشان

ثبت نظر برای دکتر حیدرعلی کفاشان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حیدرعلی کفاشان

دکتر حیدرعلی کفاشان متخصص کودکان و نوزادان ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی هستند. مطب دکتر حیدرعلی کفاشان واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حیدرعلی کفاشان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حیدرعلی کفاشان متخصص کودکان و نوزادان ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حیدرعلی کفاشان را مشاهده کنید.