دریافت نوبت دکتر عبدالوهاب البرزی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص عفونی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolvahab-alborzi

کد نظام پزشکی: 12777

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالوهاب البرزی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: عفونی کودکان

اگر شما دکتر عبدالوهاب البرزی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالوهاب البرزی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر عبدالوهاب البرزی

ثبت نظر برای دکتر عبدالوهاب البرزی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالوهاب البرزی

دکتر عبدالوهاب البرزی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان هستند. مطب دکتر عبدالوهاب البرزی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالوهاب البرزی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالوهاب البرزی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالوهاب البرزی را مشاهده کنید.