رزرو نوبت اینترنتی دکتر زهره کرمی زاده متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص غدد و متابولیسم کودکان ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر زهره کرمی زاده

کد نظام پزشکی: 21879

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر زهره کرمی زاده

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: غدد و متابولیسم کودکان

اگر شما دکتر زهره کرمی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر زهره کرمی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر زهره کرمی زاده

ثبت نظر برای دکتر زهره کرمی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر زهره کرمی زاده

دکتر زهره کرمی زاده متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان هستند. مطب دکتر زهره کرمی زاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر زهره کرمی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر زهره کرمی زاده متخصص کودکان و نوزادان غدد و متابولیسم کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر زهره کرمی زاده را مشاهده کنید.