رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمود حقیقت متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص گوارش و کبد کودکان ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمود حقیقت

کد نظام پزشکی: 24873

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمود حقیقت

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: گوارش و کبد کودکان

اگر شما دکتر محمود حقیقت هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمود حقیقت هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر محمود حقیقت

ثبت نظر برای دکتر محمود حقیقت

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمود حقیقت

دارای بورد تخصصی كودكان، فوق تخصص دستگاه گوارش و كبد كودكان

در مطب اندوسكوپى انجام می شود

همکاری با بيمارستان نمازى، درمانگاه امام رضا

دکتر محمود حقیقت متخصص کودکان و نوزادان گوارش و کبد کودکان هستند. مطب دکتر محمود حقیقت واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمود حقیقت در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمود حقیقت متخصص کودکان و نوزادان گوارش و کبد کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمود حقیقت را مشاهده کنید.