دریافت نوبت دکتر مریم جمالی شیرازی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص نوزادان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-maryam-jamali-shirazi

کد نظام پزشکی: 40893

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مریم جمالی شیرازی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: نوزادان

اگر شما دکتر مریم جمالی شیرازی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مریم جمالی شیرازی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر مریم جمالی شیرازی

ثبت نظر برای دکتر مریم جمالی شیرازی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مریم جمالی شیرازی

دکتر مریم جمالی شیرازی متخصص کودکان و نوزادان نوزادان هستند. مطب دکتر مریم جمالی شیرازی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مریم جمالی شیرازی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مریم جمالی شیرازی متخصص کودکان و نوزادان نوزادان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مریم جمالی شیرازی را مشاهده کنید.