رزرو نوبت اینترنتی دکتر میترا بصیرت نیا متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص کلیه کودکان و نوجوانان ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر میترا بصیرت نیا

کد نظام پزشکی: 26625

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر میترا بصیرت نیا

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: کلیه کودکان و نوجوانان

اگر شما دکتر میترا بصیرت نیا هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر میترا بصیرت نیا هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر میترا بصیرت نیا

ثبت نظر برای دکتر میترا بصیرت نیا

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر میترا بصیرت نیا

عضو هیأت علمی و استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز رتبه اول بورد فوق تخصصی کلیه کودکان دوره تکمیلی از کانادا

دکتر میترا بصیرت نیا متخصص کودکان و نوزادان کلیه کودکان و نوجوانان هستند. مطب دکتر میترا بصیرت نیا واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر میترا بصیرت نیا در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر میترا بصیرت نیا متخصص کودکان و نوزادان کلیه کودکان و نوجوانان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر میترا بصیرت نیا را مشاهده کنید.