دریافت نوبت دکتر محمد کریمی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص عفونی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-karimi

کد نظام پزشکی: 23957

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد کریمی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: عفونی کودکان

اگر شما دکتر محمد کریمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد کریمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر محمد کریمی

ثبت نظر برای دکتر محمد کریمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد کریمی

خون-رشد و تغذیه-سرطان-زردی و درمان زردی-تشخیص و درمان ناراحتی های گوارش-حساسیت به لبنیات در نوزادان-پذیرش بیماران عفونی و سایر بیماری های کودکان و همچنین بیماران تا زیر 20 سال در مطب پذیرفته میشوند.

دکتر محمد کریمی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان هستند. مطب دکتر محمد کریمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد کریمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد کریمی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد کریمی را مشاهده کنید.