دریافت نوبت دکتر محمدرضا فلاحی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم و انحراف

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamadreza-fallahi

کد نظام پزشکی: 76869

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا فلاحی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک چشم و انحراف

اگر شما دکتر محمدرضا فلاحی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا فلاحی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محمدرضا فلاحی

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا فلاحی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا فلاحی

دکتر محمدرضا فلاحی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم و انحراف هستند. مطب دکتر محمدرضا فلاحی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا فلاحی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا فلاحی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم و انحراف در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا فلاحی را مشاهده کنید.