رزرو نوبت اینترنتی دکتر محسن عادل پور متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ گلوکم (آب سیاه) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محسن عادل پور

کد نظام پزشکی: 108944

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محسن عادل پور

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ گلوکم (آب سیاه)

اگر شما دکتر محسن عادل پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محسن عادل پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محسن عادل پور

ثبت نظر برای دکتر محسن عادل پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محسن عادل پور

مجهز به پاراکینیک چشم پزشکی

جراحی و لیزر آب سیاه

جراحی آب مروارید

اصلاح عیوب انکساری چشم

 

دکتر محسن عادل پور متخصص چشم پزشکی فلوشیپ گلوکم (آب سیاه) هستند. مطب دکتر محسن عادل پور واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محسن عادل پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محسن عادل پور متخصص چشم پزشکی فلوشیپ گلوکم (آب سیاه) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محسن عادل پور را مشاهده کنید.