دریافت نوبت دکتر مرسل مهریار متخصص چشم پزشکی فوق تخصص شبکیه, جراحی شبکیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-morsel-mehryar

کد نظام پزشکی: 19689

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مرسل مهریار

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: شبکیه, جراحی شبکیه

اگر شما دکتر مرسل مهریار هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مرسل مهریار هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مرسل مهریار

ثبت نظر برای دکتر مرسل مهریار

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مرسل مهریار

دکتر مرسل مهریار متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراحی شبکیه هستند. مطب دکتر مرسل مهریار واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مرسل مهریار در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مرسل مهریار متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراحی شبکیه در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مرسل مهریار را مشاهده کنید.