دریافت نوبت دکتر سید محمدعلی معلم متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم و انحراف

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-mohamad-ali-moalem

کد نظام پزشکی: 27373

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید محمدعلی معلم

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک چشم و انحراف

اگر شما دکتر سید محمدعلی معلم هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید محمدعلی معلم هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سید محمدعلی معلم

ثبت نظر برای دکتر سید محمدعلی معلم

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید محمدعلی معلم

رفع عيوب انكسارى (ليزيك)، درمان قوزقرنيه، جراحى مجارى اشكى با ليزر، درمان پير چشمى، آب مرواريد بروش ليزرى (فيكو)

دکتر سید محمدعلی معلم متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم و انحراف هستند. مطب دکتر سید محمدعلی معلم واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید محمدعلی معلم در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدعلی معلم متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم و انحراف در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید محمدعلی معلم را مشاهده کنید.