دریافت نوبت دکتر ثریا صاکی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان, فلوشیپ اطفال, بیماری های چشم

dr-soraya-saki

کد نظام پزشکی: 105843

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ثریا صاکی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: انحراف و چشم پزشکی کودکان, فلوشیپ اطفال, بیماری های چشم

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر ثریا صاکی در شیراز :

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر ثریا صاکی ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر ثریا صاکی

ثبت نظر برای دکتر ثریا صاکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

درباره دکتر ثریا صاکی

دکتر ثریا صاکی

دکتر ثریا صاکی متخصص چشم پزشکی، فوق تخصص چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم) و عضو نظام پزشکی ایران به شماره عضویت  105843 در شیراز می باشند.

 

رزرو نوبت اینترنتی و تلفنی از دکتر ثریا صاکی متخصص چشم پزشکی، فوق تخصص چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم) شیراز از طریق سایت سینا پزشک

 

در خصوص شاخه تحصیلی ایشان می توان گفت که تخصص چشم شاخه ای از علم پزشکی است که به آناتومی، فیزیولوژی بیماری های چشم، پلک و مجاری اشکی مربوط می شود. یک متخصص چشم پزشکی در خصوص تشخیص و درمان بیماری های مربوط به چشم و بینایی افراد مهارت دارد و می تواند به درمان بیماری هایی نظیر آب مروارید، عفونت میکروبی چشم، آب سیاه، دکولمان شبکیه، گل مژه، و... بپردازد.

 

یک متخصص چشم پزشکی می تواند علاوه بر درمان دارویی در زمینه ی جراحی چشمی نیز فعالیت داشته باشد. با توجه به اهمیت چشم به عنوان عضوی از بدن که امکان دیدن را برای ما فراهم می کند تخصص چشم پزشکی نیز شاخه ای از علم پزشکی است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و یک متخصص چشم می تواند ما را در زمینه ی مراقبت از چشم، خدمات مربوط به بینایی، معاینه چشم، جراحی، تشخیص نوع بیماری، بهبود عوارض مربوط به بینایی به سبب عواملی نظیر دیابت و...یاری دهد.

 

در ایران تخصص چشم پزشکی به مواردی همچون استرابیسم (انحراف چشم)، گلوکوم (آب سیاه)، بیماری های سطح چشم، پاتولوژی (آسیب شناسی)، ترومای چشم، جراحی پلاستیک چشم و... تقسیم می شود. همانطور که گفتیم دکتر ثریا صاکی یکی بهترین متخصصان چشم پزشکی، فوق تخصص چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم) در شیراز می باشند که به سبب عملکرد خوب و پیشینه درخشانشان با توجه به سال ها فعالیت در زمینه ی درمان بیماری های چشمی توانسته اند به عنوان یکی از بهترین پزشکان شهر شیراز و نه تنها در سطح شیراز بلکه در تمام ایران نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند. در ادامه با دکتر ثریا صاکی و فعالیت های ایشان بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

آدرس و تلفن مطب دکتر ثریا صاکی در شیراز

برای یافتن آدرس و تلفن مطب دکتر ثریا صاکی کافیست نام ایشان را در اینترنت جستجو کنید تا به راحتی در دسترس شما عزیزان قرار گیرد. مطب دکتر ثریا صاکی در استان فارس، شهر شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان شایان قرار دارد و شما همراهان گرامی جهت برقراری تماس با مطب ایشان می توانید تلفن 07132319244 را شماره گیری فرمایید.

 

 

نوبت دهی اینترنتی دکتر ثریا صاکی در شیراز

بیماران عزیز اگر قصد دارید به دکتر ثریا صاکی مراجعه کنید با رفتن به صفحه ی ایشان در سایت سینا پزشک می توانید به آسانی برای دریافت نوبت و مراجعه به ثریا صاکی اقدام کنید. مراجعین محترم باید توجه داشته باشند که زمان رزرو شده بخاطر حضور شما در مطب می باشد و ساعت ویزیت شما توسط دکتر ثریا صاکی به وسیله ی منشی ایشان برنامه ریزی می شود.

 

خدماتی که توسط دکتر ثریا صاکی ارائه می شود

برای معرفی هرچه بیشتر دکتر ثریا صاکی باید گفت خدماتی نظیر درمان التهاب ملتحمه، جراحی آب مروارید، جراحی لازک، لیزیک، کنترل فشار چشم، جراحی انسداد مجاری اشکی، ترمیم زائده چشم، اصلاح تنبلی چشم در کودکان، پی آر کی، رفع عیوب انکساری (دوربینی، نزدیک بینی، آستیگماتیسم)، بهبود آلرژی های چشمی، درمان عفونت چشم، بررسی و درمان خشکی چشم، درمان بیماری های پلک مانند گل مژه، بلفاریت و شالازیون و... توسط ایشان ارائه می شود و در صورت دارا بودن هر کدام از این مشکلات می توانید با اطمینان از سابقه ی دکتر ثریا صاکی در درمان این بیماری ها به ایشان مراجعه فرمایید.

 

بهترین متخصص چشم پزشکی در شیراز

همانطور که گفتیم دکتر ثریا صاکی متخصص چشم پزشکی، فوق تخصص چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم) می باشند و با توجه به اهمیت رشته ی تحصیلی ایشان در درمان بیماری هایی نظیر آب مروارید، جراحی لازک، لیزیک، کنترل فشار چشم، جراحی انسداد مجاری اشکی، ترمیم زائده چشم، اصلاح تنبلی چشم در کودکان، پی آر کی، رفع عیوب انکساری و... و همچنین توجه به سلامت چشم به عنوان عضوی که امکان دیدن محیط اطراف را برای ما فراهم می سازد آشنایی با یک پزشک کاربلد و انتخاب آن برای درمان بیماری ما بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 

 یافتن یک پزشک خبره و کاربلد بسیار ضروری است و از جمله مواردی که باید برای انتخاب یک پزشک متخصص مورد توجه قرار بگیرد دانش بالای او در رشته ی تخصصی خود و به روز رسانی اطلاعات توسط ایشان، توانایی و سرعت در تصمیم گیری، مهربانی و دلسوز بودن، توانایی برقراری ارتباط با بیماران و همچنین جلب اعتماد و اطمینان بیمار است. باید گفت که دارا بودن تجربه ی کافی برای پزشک متخصصی که قرار است انتخاب کنیم بسیار حائز اهمیت است.

 

زیرا، در تشخیص سریع بیماری و اقدام برای درمان آن می تواند بسیار کمک کننده باشد. دکتر ثریا صاکی به دلیل دارا بودن سال ها تجربه توانسته اند در زمینه تشخیص و درمان انواع بیماری های چشمی بهترین عملکرد را داشته باشند و شما همراهان گرامی اگر از هر کدام از بیماری های چشمی که در طی مقاله به آن ها اشاره شد رنج می برید می توانید با اطمینان خاطر از سابقه ی دکتر ثریا صاکی و با توجه به رضایت 97 درصدی مراجعینشان در نظر سنجی ها برای دریافت و رزرو نوبت و مراجعه به دکتر ثریا ساکی اقدام کنید.

 

بیوگرافی دکتر ثریا صاکی

برای آشنایی هر چه بیشتر با دکتر ثریا صاکی می توان گفت که ایشان دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، تخصص چشم پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و فلوشیپ چشم اطفال و استرابیسم از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند.

 

دکتر ثریا صاکی دارای سوابقی نظیر عضویت هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از سال 1388 تا سال 1392 و مدیریت گروه چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از سال 1394 و همچنین شناخته شده به عنوان فلوشیپ چشم اطفال در شیراز می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی بوده و از رتبه های ممتاز به شمار می روند برای مثال دارای رتبه اول دانشگاه علوم پزشکی شیراز ورودی سال 77 و دارنده مدرک بین المللی ICO هستند.

 

سخن پایانی

همانگونه که در طی مقاله ذکر کردیم دکتر ثریا صاکی متخصص چشم پزشکی، فوق تخصص چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم) و عضو نظام پزشکی ایران هستند و با توجه به سابقه ای که در درمان بیماری های چشمی دارند و همچنین با در نظر گرفتن اهمیت چشم به عنوان اندامی که امکان دیدن را برای ما فراهم می کند اگر به دنبال یک پزشک حاذق و کار بلد هستید و از بیماری هایی نظیر آب مروارید، عفونت میکروبی چشم، آب سیاه، دکولمان شبکیه، گل مژه و... رنج می برید با اطمینان خاطر می توانید به دکتر ثریا صاکی مراجعه کنید.

دکتر ثریا صاکی متخصص چشم پزشکی ، فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان, فلوشیپ اطفال, بیماری های چشم هستند. مطب دکتر ثریا صاکی واقع در شهر شیراز قرار دارد. نوبت‌ دهی اینترنتی و تلفنی و مشاوره آنلاین دکتر ثریا صاکی در سامانه سینا پزشک فعال می باشد. شما پزشک محترم می‌توانید در صورت تغیر اطلاعات خود، از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، ویرایش انجام شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ثریا صاکی متخصص متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز از طریق سایت سینا پزشک، در تاریخ و روز دلخواه، نوبت اینترنتی خود را رزرو کنید. شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر دکتر ثریا صاکی را مشاهده کنید.