دریافت نوبت دکتر محمد شعبانپور حقیقی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص شبکیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-shabanpoor-haghighi

کد نظام پزشکی: 37489

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد شعبانپور حقیقی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: شبکیه

اگر شما دکتر محمد شعبانپور حقیقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد شعبانپور حقیقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر محمد شعبانپور حقیقی

ثبت نظر برای دکتر محمد شعبانپور حقیقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد شعبانپور حقیقی

دکتر محمد شعبانپور حقیقی متخصص چشم پزشکی شبکیه هستند. مطب دکتر محمد شعبانپور حقیقی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد شعبانپور حقیقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد شعبانپور حقیقی متخصص چشم پزشکی شبکیه در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد شعبانپور حقیقی را مشاهده کنید.