دریافت نوبت دکتر عادل عطارزاده متخصص چشم پزشکی فوق تخصص شبکیه, جراحی ویتره ، رتین, جراحی های لیزری

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-adel-atarzadeh

کد نظام پزشکی: 107935

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عادل عطارزاده

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: شبکیه, جراحی ویتره ، رتین, جراحی های لیزری

اگر شما دکتر عادل عطارزاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عادل عطارزاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر عادل عطارزاده

ثبت نظر برای دکتر عادل عطارزاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عادل عطارزاده

دکتر عادل عطارزاده متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراحی ویتره ، رتین, جراحی های لیزری هستند. مطب دکتر عادل عطارزاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عادل عطارزاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عادل عطارزاده متخصص چشم پزشکی شبکیه, جراحی ویتره ، رتین, جراحی های لیزری در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عادل عطارزاده را مشاهده کنید.