رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهدی کاظمی متخصص چشم پزشکی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهدی کاظمی

کد نظام پزشکی: 130519

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهدی کاظمی

متخصص: چشم پزشکی

اگر شما دکتر مهدی کاظمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهدی کاظمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر مهدی کاظمی

ثبت نظر برای دکتر مهدی کاظمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهدی کاظمی

جراح و متخصص چشم

جراحی آب مروارید (به روش فیکو)

جراحی لیزیک و PRK

جراحی و درمان انحرافات چشمی ( استرابیسم )

جراحی و درمان آب سیاه ( گلوکوم )

بلفاروپلاستی

درمان تنبلی و تجویز عینک و لنز

درمان و جراحی انسداد مجاری اشکی

دکتر مهدی کاظمی متخصص چشم پزشکی هستند. مطب دکتر مهدی کاظمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهدی کاظمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهدی کاظمی متخصص چشم پزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهدی کاظمی را مشاهده کنید.