دریافت نوبت دکتر سیدمحمد باقر ابطحی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-mohamad-bagher-abtahi

کد نظام پزشکی: 115206

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدمحمد باقر ابطحی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: جراحی پلاستیک چشم

اگر شما دکتر سیدمحمد باقر ابطحی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدمحمد باقر ابطحی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سیدمحمد باقر ابطحی

ثبت نظر برای دکتر سیدمحمد باقر ابطحی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدمحمد باقر ابطحی

دکتر سیدمحمد باقر ابطحی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم هستند. مطب دکتر سیدمحمد باقر ابطحی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدمحمد باقر ابطحی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمد باقر ابطحی متخصص چشم پزشکی جراحی پلاستیک چشم در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدمحمد باقر ابطحی را مشاهده کنید.