دریافت نوبت دکتر مسیح جهانبخش متخصص جراحی عمومی

dr-masih-jahanbakhsh

کد نظام پزشکی: 122330

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مسیح جهانبخش

متخصص: جراحی عمومی

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر مسیح جهانبخش در اصفهان :

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر مسیح جهانبخش ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر مسیح جهانبخش

ثبت نظر برای دکتر مسیح جهانبخش

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

درباره دکتر مسیح جهانبخش

خدمات تخصصی و درمانی شامل:

 

جراحي ها در دو زمينه اصلي انجام مي شود:

 

 درماني:جراحيهاي دستگاه گوارش مثل انواع سرطانها و بيماريهاي مري و معده و روده بزرگ و كوچك ونيز بيماريهاي مقعد از جمله هموروييد(بواسير) وفيشر(شقاق) به وسيله ليزر و جراحي هاي سيستم كبدي و صفراوي و كيسه صفرا به روشهاي باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع فتقهاي شكمي و كشاله رانها به روش باز و لاپاراسكوپيك،جراحيهاي انواع بيماريها و سرطانهاي پستان و تيروييد .

 

زيبايي : پيكر تراشي همه تنه و رانها و بازوها و غبغب با دستگاههاي ليزر ، ليپوماتيك و ليپوست ، جراحيهاي زيبايي براي پلكها(بلفاروپلاستي) و جراحيهاي بالا كشيدن سينه ها(ليفت ماموپلاستي و ماموپكسي) ، كوچك كردن سينه ها(ماموريداكشن سرجري) و بزرگ كردن سينه ها (بوسيله پروتز يا ماموپلاستي)،جراحي برداشتن پوست و چربي اضافه شكم و پهلوها (ابدومينوپلاستي)

 

داراي بورد تخصصي جراحي عمومي و لاپاراسكوپي

دکتر مسیح جهانبخش متخصص جراحی عمومی ، هستند. مطب دکتر مسیح جهانبخش واقع در شهر اصفهان قرار دارد. نوبت‌ دهی اینترنتی و تلفنی و مشاوره آنلاین دکتر مسیح جهانبخش در سامانه سینا پزشک فعال می باشد. شما پزشک محترم می‌توانید در صورت تغیر اطلاعات خود، از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، ویرایش انجام شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مسیح جهانبخش متخصص متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان از طریق سایت سینا پزشک، در تاریخ و روز دلخواه، نوبت اینترنتی خود را رزرو کنید. شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر دکتر مسیح جهانبخش را مشاهده کنید.