دریافت نوبت دکتر سیده فریبا فتاحی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص فلوشیپ آسیب شناسی چشم

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyede-fariba-fatahi

کد نظام پزشکی: 92299

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیده فریبا فتاحی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: فلوشیپ آسیب شناسی چشم

اگر شما دکتر سیده فریبا فتاحی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیده فریبا فتاحی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سیده فریبا فتاحی

ثبت نظر برای دکتر سیده فریبا فتاحی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیده فریبا فتاحی

دکتر سیده فریبا فتاحی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ آسیب شناسی چشم هستند. مطب دکتر سیده فریبا فتاحی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیده فریبا فتاحی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیده فریبا فتاحی متخصص چشم پزشکی فلوشیپ آسیب شناسی چشم در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیده فریبا فتاحی را مشاهده کنید.