دریافت نوبت دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, پیوند قرنیه, جراحی عیوب انکساری

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-hamidreza-jahadi-hoseini

کد نظام پزشکی: 24979

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, پیوند قرنیه, جراحی عیوب انکساری

اگر شما دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

ثبت نظر برای دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی

دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی متخصص چشم پزشکی قرنیه, پیوند قرنیه, جراحی عیوب انکساری هستند. مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی متخصص چشم پزشکی قرنیه, پیوند قرنیه, جراحی عیوب انکساری در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید حمیدرضا جهادی حسینی را مشاهده کنید.