رزرو نوبت اینترنتی دکتر علیرضا آستانه متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, پیوند قرنیه ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علیرضا آستانه

کد نظام پزشکی: 30716

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علیرضا آستانه

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, پیوند قرنیه

اگر شما دکتر علیرضا آستانه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علیرضا آستانه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر علیرضا آستانه

ثبت نظر برای دکتر علیرضا آستانه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علیرضا آستانه

دکتر علیرضا آستانه متخصص چشم پزشکی قرنیه, پیوند قرنیه هستند. مطب دکتر علیرضا آستانه واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علیرضا آستانه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا آستانه متخصص چشم پزشکی قرنیه, پیوند قرنیه در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علیرضا آستانه را مشاهده کنید.