دریافت نوبت دکتر عباس عطارزاده متخصص چشم پزشکی فوق تخصص قرنیه, جراحی پلاستیک چشم و انحراف, انحراف و چشم پزشکی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abbas-atarzadeh

کد نظام پزشکی: 14672

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عباس عطارزاده

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: قرنیه, جراحی پلاستیک چشم و انحراف, انحراف و چشم پزشکی کودکان

اگر شما دکتر عباس عطارزاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عباس عطارزاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر عباس عطارزاده

ثبت نظر برای دکتر عباس عطارزاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عباس عطارزاده

دکتر عباس عطارزاده متخصص چشم پزشکی قرنیه, جراحی پلاستیک چشم و انحراف, انحراف و چشم پزشکی کودکان هستند. مطب دکتر عباس عطارزاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عباس عطارزاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عباس عطارزاده متخصص چشم پزشکی قرنیه, جراحی پلاستیک چشم و انحراف, انحراف و چشم پزشکی کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عباس عطارزاده را مشاهده کنید.