رزرو نوبت اینترنتی دکتر فاطمه شریفی متخصص چشم پزشکی فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فاطمه شریفی

کد نظام پزشکی: 46752

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه شریفی

متخصص: چشم پزشکی

فوق تخصص: انحراف و چشم پزشکی کودکان

اگر شما دکتر فاطمه شریفی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه شریفی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با چشم پزشکی

نمونه کار های دکتر فاطمه شریفی

ثبت نظر برای دکتر فاطمه شریفی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه شریفی

بوردچشم پزشکی فلوشیپ انحراف واطفال  

درمان مشکلات چشمی بخصوص انحراف  

همکاری با بیمارستان دکتر خدادوست

 

دکتر فاطمه شریفی متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان هستند. مطب دکتر فاطمه شریفی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه شریفی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه شریفی متخصص چشم پزشکی انحراف و چشم پزشکی کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه شریفی را مشاهده کنید.