رزرو نوبت اینترنتی دکتر اعجاز احمد متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص پیوند کلیه ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اعجاز احمد

کد نظام پزشکی: 39432

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اعجاز احمد

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: پیوند کلیه

اگر شما دکتر اعجاز احمد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اعجاز احمد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر اعجاز احمد

ثبت نظر برای دکتر اعجاز احمد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اعجاز احمد

دکتر اعجاز احمد متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) پیوند کلیه هستند. مطب دکتر اعجاز احمد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اعجاز احمد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اعجاز احمد متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) پیوند کلیه در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اعجاز احمد را مشاهده کنید.