دریافت نوبت دکتر داریوش منصوری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص پیوند کلیه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-darioush-mansoori

کد نظام پزشکی: 32425

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر داریوش منصوری

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: پیوند کلیه

اگر شما دکتر داریوش منصوری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر داریوش منصوری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر داریوش منصوری

ثبت نظر برای دکتر داریوش منصوری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر داریوش منصوری

دکتر داریوش منصوری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) پیوند کلیه هستند. مطب دکتر داریوش منصوری واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر داریوش منصوری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر داریوش منصوری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) پیوند کلیه در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر داریوش منصوری را مشاهده کنید.