دریافت نوبت دکتر فرهاد میرکاظمی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-farhad-mirkazemi

کد نظام پزشکی: 86472

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فرهاد میرکاظمی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر فرهاد میرکاظمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فرهاد میرکاظمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر فرهاد میرکاظمی

ثبت نظر برای دکتر فرهاد میرکاظمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فرهاد میرکاظمی

اصلاح اختلالات مادرزادی آلت تناسلی و مجرای ادراری مانند هیپوسپادیازیس و کجی های آلت تناسلی، تنگی های مجرای ادرار و یا مواردی که به علت شکست عمل های قبلی نیازمند اعمال ترمیمی می باشند .

دکتر فرهاد میرکاظمی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر فرهاد میرکاظمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فرهاد میرکاظمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرهاد میرکاظمی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ارولوژی ترمیمی, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فرهاد میرکاظمی را مشاهده کنید.