رزرو نوبت اینترنتی دکتر لیلی مهاجرزاده متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی نوزادان و کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر لیلی مهاجرزاده

کد نظام پزشکی: 73041

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر لیلی مهاجرزاده

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی نوزادان و کودکان

اگر شما دکتر لیلی مهاجرزاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر لیلی مهاجرزاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر لیلی مهاجرزاده

ثبت نظر برای دکتر لیلی مهاجرزاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر لیلی مهاجرزاده

دکتر لیلی مهاجر زاده یکی از متخصص های جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی کودکان در تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی هستند.

دکتر لیلی مهاجرزاده متخصص جراحی عمومی جراحی نوزادان و کودکان هستند. مطب دکتر لیلی مهاجرزاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر لیلی مهاجرزاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر لیلی مهاجرزاده متخصص جراحی عمومی جراحی نوزادان و کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر لیلی مهاجرزاده را مشاهده کنید.