رزرو نوبت اینترنتی دکتر امیدرضا ایزدی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر امیدرضا ایزدی

کد نظام پزشکی: 110219

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیدرضا ایزدی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

اگر شما دکتر امیدرضا ایزدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیدرضا ایزدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر امیدرضا ایزدی

ثبت نظر برای دکتر امیدرضا ایزدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیدرضا ایزدی

دکتر امیدرضا ایزدی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) هستند. مطب دکتر امیدرضا ایزدی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیدرضا ایزدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیدرضا ایزدی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیدرضا ایزدی را مشاهده کنید.