دریافت نوبت دکتر عبدالعظیم خورشیدی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolazim-khorshidi

کد نظام پزشکی: 24444

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالعظیم خورشیدی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

اگر شما دکتر عبدالعظیم خورشیدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالعظیم خورشیدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر عبدالعظیم خورشیدی

ثبت نظر برای دکتر عبدالعظیم خورشیدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالعظیم خورشیدی

دکتر عبدالعظیم خورشیدی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) هستند. مطب دکتر عبدالعظیم خورشیدی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالعظیم خورشیدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالعظیم خورشیدی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالعظیم خورشیدی را مشاهده کنید.