دریافت نوبت دکتر محسن کروپ متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohsen-croup

کد نظام پزشکی: 49228

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محسن کروپ

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر محسن کروپ هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محسن کروپ هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر محسن کروپ

ثبت نظر برای دکتر محسن کروپ

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محسن کروپ

درمان سنگ کلیه، پروستات، مثانه، عفونتها ناباروری

در مطب ویزیت، عمل سرپایی انجام می شود

همکاری با بیمارستان شهریار، کوثر، ایران

دکتر محسن کروپ متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر محسن کروپ واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محسن کروپ در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محسن کروپ متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محسن کروپ را مشاهده کنید.