دریافت نوبت دکتر محمدرضا سلطانی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فوق تخصص فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-reza-soltani

کد نظام پزشکی: 117843

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا سلطانی

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

فوق تخصص: فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات

اگر شما دکتر محمدرضا سلطانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا سلطانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر محمدرضا سلطانی

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا سلطانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا سلطانی

دکتر محمدرضا سلطانی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات هستند. مطب دکتر محمدرضا سلطانی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا سلطانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا سلطانی متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) فلوشیپ سرطان های کلیه مثانه پروستات در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا سلطانی را مشاهده کنید.