رزرو نوبت اینترنتی دکتر اسماعیل خانلری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اسماعیل خانلری

کد نظام پزشکی: 120648

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسماعیل خانلری

متخصص: کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

اگر شما دکتر اسماعیل خانلری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسماعیل خانلری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی)

نمونه کار های دکتر اسماعیل خانلری

ثبت نظر برای دکتر اسماعیل خانلری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسماعیل خانلری

جراحی بسته سنگهای کلیه حالب و مثانه

درمان بی اختیاری ادراری و اختلالات جنسی

جراحی بسته پروستات

ناباروری مردان

دکتر اسماعیل خانلری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) هستند. مطب دکتر اسماعیل خانلری واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسماعیل خانلری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسماعیل خانلری متخصص کلیه و مجاری ادراری (اورولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل خانلری را مشاهده کنید.