دریافت نوبت دکتر نسترن ذریه متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-nastaran-zoriye

کد نظام پزشکی: 91370

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نسترن ذریه

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی زنان

اگر شما دکتر نسترن ذریه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نسترن ذریه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی زنان

نمونه کار های دکتر نسترن ذریه

ثبت نظر برای دکتر نسترن ذریه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نسترن ذریه

در مطب سونوگرافی، کرایو جهت درمان زخم دهانه رحم، نیتروژن مایع یا کرایو ویژه درمان زگیل تناسلی، گذاشتن IUD، انرژی هیگز جهت درمان اختلالات ادراری ناشی از شلی دیواره لگن، رفع افتادگیهای ناشی از اختلالات کف لگن با امواج RF، ایجاد تنگی واژن، انجام لابیوپلاستی و تزریق چربی در ناحیه لابیا، مشاوره قبل از بارداری و حین بارداری و نوار قلب جنین انجام می شود.  

 بیمارستان های همکار: اردیبهشت، میر، امامی

درمان بیماران باردار و بیماران غیر باردار دارای مشکلات ژنیکولوژی اعم از خونریزی‌ها و قاعدگی های نامنظم کمتر از حد معمول یا بیشتر از حد معمول، بیماران دارای مشکلات هورمونی که منجر به اکنه ،ریزش مو‌ یا ایجاد موهای زاید شده است. بیماران دارای کیست یاکیستهای تخمدان، بیماران مبتلا به اختلال پلی کیستیک، زایمان طبیعی و سزارین در بیمارستان‌های مرتبط انجام می شود.

دکتر نسترن ذریه متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان هستند. مطب دکتر نسترن ذریه واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نسترن ذریه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نسترن ذریه متخصص زنان، زایمان و زیبایی زنان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نسترن ذریه را مشاهده کنید.