رزرو نوبت اینترنتی دکتر فرحناز خورسند متخصص جراحی و زیبایی ، شیراز

دکتر فرحناز خورسند

کد نظام پزشکی: 40879

Icon Rate (از 1 نظر)

دکتر فرحناز خورسند

متخصص: جراحی و زیبایی

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر فرحناز خورسند در شیراز:

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر فرحناز خورسند ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر فرحناز خورسند

ثبت نظر برای دکتر فرحناز خورسند

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با جراحی و زیبایی

درباره دکتر فرحناز خورسند

دکتر فرحناز خورسند

دکتر فرحناز خورسند از بهترین پزشکان شهر شیراز و دارای تخصص جراحی عمومی و زیبایی شکم و سینه و عضو نظام پزشکی با شماره عضویت 40879 می باشند.

 

اگر به صفحه ی دکتر فرحناز خورسند مراجعه فرمایید مشاهده می کنید که چگونه با عملکرد بسیار خوب و سابقه درخشان و عمل های موفقی که انجام داده اند توانسته اند رضایت 100 درصدی مراجعین خود در نظر سنجی ها را جلب کنند و نام دکتر فرحناز خورسند در لیست بهترین متخصصان جراحی عمومی شیراز قرار بگیرد.

 

 همانطور که می دانید جراحی عمومی تخصصی است که بر اندام های داخلی نظیر مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجراهای صفرا، و گاهی غده تیروئید تمرکز دارد. جراحان عمومی نظیر دکتر فرحناز خورسند با بیماری های در بر دارنده پوست، پستان و فتق سرو کار دارند.

 

 جراحان عمومی معمولا در بخش های اورژانس فعالیت دارند و در موارد مانند تصادفات و حوادث مختلف برای زنده ماندن بیمار به انجام جراحی های اورژانسی می پردازند و به همین دلیل دامنه فعالیتشان ممکن است بسیار گسترده باشد به این جهت به تخصص آن ها جراحی عمومی گفته می شود که می توانند همه ی اعضای بدن را در موارد ضروری جراحی کنند.

 

همانطور که گفتیم دکتر فرحناز خورسند از بهترین پزشکان و دارای تخصص جراحی عمومی و زیبایی شکم و سینه در شیراز می باشند که به سبب عملکرد خوب و پیشینه درخشانشان با توجه به سال ها فعالیت و عمل های موفقی که داشته اند توانسته اند به عنوان یکی از بهترین پزشکان شهر شیراز و نه تنها در سطح شیراز بلکه در تمام ایران نامی شناخته شده در جامعه ی پزشکی به شمار آیند. در ادامه با دکتر فرحناز خورسند و فعالیت های ایشان بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

 

آدرس و تلفن مطب دکتر فرحناز خورسند در شیراز

برای یافتن آدرس مطب و شماره تلفن دکتر فرحناز خورسند کافیست نام ایشان را در اینترنت جستجو کنید. مطب دکتر فرحناز خورسند در فارس، شهر شیراز، خیابان کریم خان زند، روبروی اتفاقات شهید فقیهی، کوچه 41، ساختمان پارس، طبقه سوم قرار دارد. همچنین عزیزانی که می خواهند با مطب دکتر فرحناز خورسند تماس برقرار کنند می توانند تلفن 07132306942 را شماره گیری کنند.

 

 

نوبت دهی اینترنتی دکتر فرحناز خورسند از سایت سینا پزشک

بیماران عزیز اگر قصد دارید به دکتر فرحناز خورسند مراجعه کنید با رفتن به صفحه ی ایشان در سایت سینا پزشک می توانید به آسانی برای دریافت نوبت و مراجعه به دکتر فرحناز خورسند اقدام کنید. مراجعین عزیز کافیست ساعت مورد نظر را به صورت اینترنتی انتخاب کرده و در زمان مشخص شده به مطب ایشان مراجعه فرمایید تا به صورت حضوری توسط پزشک ویزیت شوید.

 

 

اینستاگرام دکتر فرحناز خورسند

با توجه به آگاهی که دکتر فرحناز خورسند نسبت به نیاز های امروز جامعه و استفاده ی اکثریت مردم از فضای مجازی دارند می توان گفت از جمله مواردی که در محبوبیت و شناخته شدن هر چه بیشتر دکتر فرحناز خورسند بسیار موثر بوده است فعالیت دکتر فرحناز خورسند در فضای مجازی و اپلیکیشن هایی مانند اینستاگرام است.

 

بیمه های طرف قرارداد دکتر فرحناز خورسند

با توجه به اهمیت این موضوع که بیماری های بخصوصی مورد پوشش انواع بیمه ها قرار می گیرند و با توجه به خاص بودن شرایط هر بیمار و تفاوت در نوع درخواست هر شخص برای کسب اطلاعات بیشتر جهت اطمینان از وضعیت بیمه ی خود و اطلاع از مورد قبول بودن آن توسط دکتر فرحناز خورسند بهتر است شخصا با مطب ایشان تماس بگیرید و به بررسی این موضوع بپردازید. اما لازم به ذکر است که بیمه ی تامین اجتماعی توسط دکتر فرحناز خورسند پذیرفته می شود.

 

 

بهترین متخصص جراحی عمومی در شیراز

همانطور که گفتیم جراحی عمومی تخصصی است که بر اندام های داخلی نظیر مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجراهای صفرا، و گاها غده تیروئید تمرکز دارد. جراحان عمومی نظیر دکتر فرحناز خورسند با بیماری های در بر دارنده پوست، پستان و فتق سرو کار دارند و در موارد بسیار حیاتی مانند تصادفات و سایر حوادث که رسیدگی و انجام عمل جراحی برای بیمار باید سریعا انجام بگیرد و زندگی بیماران در خطر می باشد بیشتر از هر زمانی از این تخصص استفاده می شود.

 

 لذا آگاهی از این موارد اهمیت انتخاب یک پزشک خوب را برای ما دو چندان می کند. دکتر فرحناز خورسند به دلیل دارا بودن دانش بالا در شاخه ی تخصصی خود و با توجه توانایی که در به روز رسانی اطلاعات خود دارند توانسته اند به عنوان یکی از حاذق ترین جراحان عمومی در سطح شیراز و چه بسا ایران شناخته شوند، مهربانی و دلسوز بودن، توانایی برقراری ارتباط با بیماران، توانایی و سرعت در تصمیم گیری و نیز جلب اعتماد و اطمینان بیمار از ویژگی های حائز اهمیت دکتر فرحناز خورسند می باشد که باعث شده است مراجعین ایشان در تمام نظر سنجی ها به رضایت 100 درصدی خود را از خدمات دکتر فرحناز خورسندی اعلام کنند و از ایشان در تمامی نظرات به نیکی یاد کنند.

 

دکتر فرحناز خورسندی به دلیل دارا بودن سال ها تجربه توانسته اند جراحی های بسیار موفقی داشته باشند و در کسب رضایت بیماران خود بهترین عملکرد را داشته باشند. لذا شما عزیزان اگر به دنبال یک جراح عمومی خبره و کار بلد هستید می توانید با اطمینان خاطر از سابقه ی دکتر فرحناز خورسندی به ایشان مراجعه کنید.

 

 

سخن پایانی

پیشتر نیز گفتیم دکتر فرحناز خورسند از بهترین پزشکان شهر شیراز و دارای تخصص جراحی عمومی و زیبایی شکم و سینه در شهر شیراز می باشند و در زمینه ی جراحی اندام های داخلی نظیر مری، معده، روده باریک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا و مجراهای صفرا و... فعالیت دارند و با توجه به سابقه ی درخشانی که در این زمینه دارند شما عزیزان می توانید با اطمینان خاطر از سابقه ی دکتر فرحناز خورسندی به ایشان مراجعه کنید

دکتر فرحناز خورسند متخصص جراحی و زیبایی ، هستند. مطب دکتر فرحناز خورسند واقع در شهر شیراز قرار دارد. نوبت‌ دهی اینترنتی و تلفنی و مشاوره آنلاین دکتر فرحناز خورسند در سامانه سینا پزشک فعال می باشد. شما پزشک محترم می‌توانید در صورت تغیر اطلاعات خود، از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، ویرایش انجام شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فرحناز خورسند متخصص متخصص جراحی و زیبایی در شهر شیراز از طریق سایت سینا پزشک، در تاریخ و روز دلخواه، نوبت اینترنتی خود را رزرو کنید. شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر دکتر فرحناز خورسند را مشاهده کنید.