رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید علیرضا تقوی فوق تخصص گوارش و کبد ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید علیرضا تقوی

کد نظام پزشکی: 57051

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید علیرضا تقوی

متخصص:

فوق تخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر سید علیرضا تقوی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید علیرضا تقوی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سید علیرضا تقوی

ثبت نظر برای دکتر سید علیرضا تقوی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید علیرضا تقوی

الاستوگرافی کبد
 

تشخیص زودرس و کم عارضه آسیب های کبدی

دکتر سید علیرضا تقوی متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر سید علیرضا تقوی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید علیرضا تقوی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید علیرضا تقوی متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید علیرضا تقوی را مشاهده کنید.