رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمد جعفر مشفع متخصص گوارش و کبد ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمد جعفر مشفع

کد نظام پزشکی: 71495

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد جعفر مشفع

متخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر محمد جعفر مشفع هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد جعفر مشفع هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر محمد جعفر مشفع

ثبت نظر برای دکتر محمد جعفر مشفع

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد جعفر مشفع

اندوسکوپی-کولونوسکوپی-ERCP

دکتر محمد جعفر مشفع متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر محمد جعفر مشفع واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد جعفر مشفع در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد جعفر مشفع متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد جعفر مشفع را مشاهده کنید.