رزرو نوبت اینترنتی دکتر مظفر طالب زاده فوق تخصص گوارش و کبد ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مظفر طالب زاده

کد نظام پزشکی: 54700

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مظفر طالب زاده

متخصص:

فوق تخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر مظفر طالب زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مظفر طالب زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مظفر طالب زاده

ثبت نظر برای دکتر مظفر طالب زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مظفر طالب زاده

دکتر مظفر طالب زاده متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر مظفر طالب زاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مظفر طالب زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مظفر طالب زاده متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مظفر طالب زاده را مشاهده کنید.