رزرو نوبت اینترنتی دکتر علیرضا رحیمی متخصص گوارش و کبد ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر علیرضا رحیمی

کد نظام پزشکی: 86711

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علیرضا رحیمی

متخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر علیرضا رحیمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علیرضا رحیمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر علیرضا رحیمی

ثبت نظر برای دکتر علیرضا رحیمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علیرضا رحیمی

بورد تخصصی داخلی و بورد فوق تخصصی گوارش و کبد 

درمان بیماری های بیماریهای گوارش و کبدی

در مطب آندوسکوپی، کولونوسکوپی، پولیپکتومی و تعبیه بالون لاغری انجام می شود.

 

دکتر علیرضا رحیمی متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر علیرضا رحیمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علیرضا رحیمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا رحیمی متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علیرضا رحیمی را مشاهده کنید.