دریافت نوبت دکتر کتایون همایون متخصص گوارش و کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-katayoun-homayoun

کد نظام پزشکی: 75447

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کتایون همایون

متخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر کتایون همایون هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کتایون همایون هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر کتایون همایون

ثبت نظر برای دکتر کتایون همایون

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کتایون همایون

درمان بیماریهای گوارشی و کبدی، تمام مشکلات مربوط به معده و روده و مری و لوزالمعده و کبد و مجاری صفراوی

در مطب آندوسکوپی، کولونوسکوپی، فیبرو اسکن کبد انجام می شود

دکتر کتایون همایون متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر کتایون همایون واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کتایون همایون در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کتایون همایون متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کتایون همایون را مشاهده کنید.