دریافت نوبت دکتر سید محمد سلیمانی متخصص گوارش و کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-mohamad-soleymani

کد نظام پزشکی: 47834

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید محمد سلیمانی

متخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر سید محمد سلیمانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید محمد سلیمانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر سید محمد سلیمانی

ثبت نظر برای دکتر سید محمد سلیمانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید محمد سلیمانی

سایت گوارش و کبد و صفحات اینستا گرام و فیسبوک مربوط به آن جهت آشنایی کامل و دقیق بیماران عزیز با بیماری های گوارش و کبد تهیه شده است .همچنین بصورت کاملا اختصاصی برای آشنایی با بیماری کبد چرب و اصول درمانی آن سایت کبد اپ تدوین شده است.بسیاری از ویدئو های آموزشی در زمینه های این بیماری ها در صفحه آپارات گوارش و کبد قابل دیدن است .

خدمات مطب:

اندوسکوپی 

کولونوسکوپی 

تست تنفس اوره از/UBT

نمونه برداری از کبد

فیبرواسکن 

بالون لاغری

ای آر سی پی/ERCP

دکتر سید محمد سلیمانی متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر سید محمد سلیمانی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید محمد سلیمانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید محمد سلیمانی متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید محمد سلیمانی را مشاهده کنید.