دریافت نوبت دکتر بهروز گندمی

dr-behrooz-gandomi

کد نظام پزشکی: 37292

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهروز گندمی

گوش، حلق و بینی

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر بهروز گندمی در شیراز :

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر بهروز گندمی ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر بهروز گندمی

ثبت نظر برای دکتر بهروز گندمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

درباره دکتر بهروز گندمی

دکتر بهروز گندمی شیراز

 

داشتن صورتی زیبا و بدون نقص امروزه به یکی از دغدغه های اصلی برای جوانان تبدیل شده است. نواقص و مشکلات بینی ممکن است علاوه بر این که با جراحی بهبود پیدا نکند بلکه با انتخاب کور کورانه پزشک جراح ممکن است مشکل حاد تر شود. پس اگر قصد جراحی بینی دارید سعی کنید حتما در انتخاب پزشک جراح خود نهایت دقت را به عمل آورید.

 در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین پزشکان شیراز را در این زمینه به شما معرفی کنیم. با معرفی دکتر بهروز گندمی با ما همراه باشید.

 

 دکتر گندمی جراح بینی شیراز

 

دکتر بهروز گندمی پزشک متخصص گوش، حلق و بینی می باشد. دکتر بهروز گندمی علاوه بر درمان بیماری های مربوط به گوش، حلق و بینی عمل های زیبایی بینی را نیز انجام می دهد. تا به امروز هزاران نفر به مطب ایشان مراجعه کرده اند و تحت جراحی قرار گرفته اند. ایشان در سال ۱۳۷۱ پزشکی عمومی خود را اخذ کردند و تخصص خود را در زمینه گوش، حلق و بینی انتخاب کردند. ایشان مدرک تخصص خود را در سال ۱۳۷۸ به پایان رساندند. ایشان دانشیار دانشکده علوم پزشکی شیراز بوده و دارای فلوشیپ بینی و سینوس از استرالیا، آمریکا و اتریش می باشند. جهت مراجعه به مطب ابتدا باید نوبت گیری را به صورت اینترنتی یا تلفنی انجام دهید و سپس به مطب شخصی ایشان در شهر شیراز مراجعه کنید.

 

خدمات انجام شده توسط دکتر بهروز گندمی

 

دکتر بهروز گندمی متخصص گوش، حلق و بینی تا کنون خدمات زیادی به بیماران خود ارائه داده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 

  • جراحی پلاستیک بینی
  • اندوسکوپی سینوس
  • جراحی پلاستیک صورت
  • درمان بیماری های مربوط به گوش، حلق و بینی

 

محل خدمت دکتر بهروز گندمی

 

دکتر بهروز گندمی دارای مطب شخصی در شیراز، ستار خان، رو به روی باغ عفیف آباد، کنار فروشگاه جین وست، ساختمان فلورانس، طبقه چهار می باشد. ایشان علاوه بر مطب شخصی در بیمارستان ها نیز ارائه خدمت می کنند از جمله بیمارستان های که دکتر بهروز گندمی در آن ها فعالیت می کند می توان به بیمارستان های میر حسینی، بیمارستان میر، کلینیک سپید، درمانگاه مطهری و درمانگاه دستغیب اشاره کرد.

 

دکتر بهروز گندمی

 

دکتر بهروز گندمی جراح زیبایی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی و عضو نظام پزشکی با شماره عضویت 37292 در شهر شیراز می باشند.

 

 برای معرفی هر چه بیشتر دکتر بهروز گندمی و بررسی فعالیت های ایشان و نیز شرح اهمیت رشته ی تحصیلی دکتر بهروز گندمی باید بگوییم که ایشان دانشیار دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند و فلوشیپ بینی و سینوس خود را از آمریکا، استرالیا و اتریش دریافت نموده اند.

 

 لازم به ذکر است که دکتر بهروز گندمی در سال 71 پزشکی عمومی خود را به اتمام رسانده پس از آن در سال 78 موفق به اخذ تخصص خود در زمینه گوش و حلق و بینی شدند. برای بررسی اهمیت شاخه ی تحصیلی دکتر بهروز گندمی باید بگوییم که متخصصانی نظیر ایشان به تشخیص و درمان بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی می پردازند.

 

 این متخصصان با انجام جراحی و یا درمان از طریق دارو های مختلف می توانند در درمان اختلالات مربوط به گوش و حلق و بینی به مراجعین خود کمک کنند. همچنین پزشکانی نظیر دکتر بهروز گندمی با داران بودن تخصص در زمینه جراحی زیبایی بینی به انجام عمل هایی زیبایی بینی می پردازند.

 

جراحی زیبایی بینی امروز در بین اکثر افراد به ویژه جوانان بسیار پر طرفدار می باشد و افراد زیادی به دنبال یک پزشک متخصص و کار بلد برای جراحی بینی خود هستند.

 

دکتر بهروز گندمی پزشکی هستند که با انجام عمل های موفق و دارا بودن سابقه ی درخشان توانسته اند اعتماد مراجعین خود را جلب کنند و در حیطه کاری خود نامی پر آوازه به شمار می آیند. جراحی زیبایی بینی با سه هدف مجزا نظیر عمل زیبایی بینی، عمل ترمیمی بینی، و عمل زیبایی و ترمیمی بینی صورت می گیرد و با توجه به نظر پزشک متخصص و راه های درمانی متفاوتی که وجود دارد انجام می شود.

 

دکتر بهروز گندمی همانطور که گفتیم از بهترین متخصصان جراحی زیبایی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز می باشند و با انجام عمل های جراحی موفق و یا درمان بیماران خود به وسیله ی سایر درمان های دارویی توانسته اند به بیماران زیادی کمک کنند و نام خود را بر سر زبان ها بیاندازند. با جستجوی لیست بهترین پزشکان شیراز می توانید نام دکتر بهروز گندمی را به عنوان یکی از بهترین متخصصان جراحی زیبایی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی مشاهده کنید.

 

 شما عزیزان اگر از بیماری های مربوط به گوش، حلق و بینی رنج می برید و یا قصد دارید برای انجام جراحی زیبایی بینی خود اقدام کنید و به دنبال یک پزشک متخصص و حاذق هستید می توانید با اطمینان خاطر نسبت به پیشینه ی دکتر علی گندمی به ایشان مراجعه کنید. در ادامه با دکتر بهروز گندمی و فعالیت های ایشان بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

بهترین جراح زیبایی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی در شیراز

همانطور که گفتیم دکتر بهروز گندمی جراح زیبایی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی هستند و با توجه به فعالیت متخصصین گوش، حلق و بینی برای تشخیص و درمان بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی و یا انجام جراحی و یا درمان از طریق دارو های مختلف با توجه به نیاز بیماران می توانند در درمان اختلالات مربوط به گوش و حلق و بینی به مراجعین خود کمک کنند.

 

همچنین با پر طرف دار بودن جراحی های زیبایی بینی در بین اکثر افراد به ویژه جوانان پزشکانی همچون دکتر بهروز گندمی علاوه بر تخصص در زمینه گوش و حلق بینی با دارا بودن تخصص جراحی زیبایی بینی به انجام عمل هایی زیبایی بینی می پردازند.

 

 اگر به دنبال یک پزشک خبره و کار بلد هستید باید بدانید که یک پزشک خوب باید تجربه و دانش کافی در زمینه ی کار خود داشته باشد و بتواند در افزایش اطلاعات خود و به روز رسانی آن بسیار کوشا باشد، بتواند به موقع تصمیم گیری کند و از وجدان کاری بالایی برخودار باشد. همچنین باید با مهربانی با بیماران خود ارتباط برقرار کند و با توجه به سابقه ی خود و عمل های موفقیت آمیزی که داشته است بتواند اعتماد مراجعین خود را جلب کند.

 

دکتر بهروز گندمی از بهترین جراحان زیبایی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز هستند و با توجه به تجربیات و سابقه درخشان خود توانسته اند به بهترین نحو رضایت مراجعین خود را کسب کنند و جراحی های بسیار موفقی در زمینه ی زیبایی بینی داشته باشند که همین امر سبب شده است اکثریت مراجعین دکتر بهروز گندمی به نیکی از ایشان یاد می کنند.

 

آدرس دکتر بهروز گندمی در شیراز

برای یافتن آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهروز گندمی با جستجوی نام ایشان دراینترنت به آسانی قابل دسترس می باشد. مطب دکتر بهروز گندمی در شهر شیراز، ستارخان روبروی باغ عفیف آباد، کنار فروشگاه جین وست، ساختمان فلورانس، طبقه چهارم قرار دارد و شما عزیزان برای برقرای تماس با مطب دکتر بهروز گندمی می توانید با شماره تلفن  07136293438 و 07136293438  تماس بگیرید.

 

نوبت دهی دکتر بهروز گندمی از سایت سینا پزشک

بیماران محترم می توانند با مراجعه به صفحه دکتر بهروز گندمی در سایت سینا پزشک و ثبت زمان مورد نظر می توانید برای رزور نوبت از ایشان اقدام کنند. لازم به ذکر است که مدت انتظار در مطب دکتر بهروز گندمی به شرایط مطب بستگی دارد و ممکن است یک ساعت باشد. ضمنا مراجعین محترمی که دارای نامه ی پزشک قانونی هستند بهتر است بدانند که مبلغ ویزیت آن ها متفاوت می باشد و برای آگاهی بیشتر بهتر است شخصا با مطب دکتر بهروز گندمی تماس بگیرند.

 

اینستاگرام دکتر بهروز گندمی

دکتر بهروز گندمی در به روز کردن شیوه خدمات رسانی خود همواره بسیار و کوشا بوده اند و با توجه به استفاده ی اکثریت افراد جامعه از فضای مجازی از جمله مواردی که در محبوبیت و شناخته شدن هر چه بیشتر ایشان بسیار تاثیر گذار بوده است حضور و فعالیت دکتر بهروز گندمی در فضای مجازی و اپلیکیشن هایی نظیر اینستاگرام است.

 

از طریق صفحه ی مجازی دکتر بهروز گندمی مخاطبین زیادی از اطلاعات مفید و کاربردی ایشان در حوزه بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی و نیز موارد کاربردی در زمینه ی جراحی بینی به صورت رایگان بهره مند می شوند. آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهروز گندمی @drgandomii می باشد و شما عزیزان می توانید با جستجوی این آدرس در اینستاگرام صفحه ی مجازی دکتر بهروز گندمی را دنبال کنید.

 

سخن پایانی

همانطور که گفتیم دکتر بهروز گندمی جراح زیبایی بینی و متخصص گوش، حلق و بینی هستند و توانسته اند عمل های موفق بسیاری در زمینه ی جراحی زیبایی بینی داشته باشند و همچنین در زمینه ی درمان بیماری های مربوط به گوش، حلق و بینی به بیماران بسیاری کمک کنند. دکتر بهروز گندمی به دلیل دارا بودن سال ها تجربه توانسته اند در حیطه فعالیتی خود بهترین عملکرد را داشته باشند و شما همراهان گرامی با اطمینان خاطر از سابقه ی دکتر بهروز گندمی می توانید به ایشان مراجعه کنید.

 

دکتر بهروز گندمی متخصص گوش، حلق و بینی هستند. مطب دکتر بهروز گندمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهروز گندمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهروز گندمی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهروز گندمی را مشاهده کنید.