رزرو نوبت اینترنتی دکتر زینب بوذرجمهری متخصص دندانپزشکی کودکان ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر زینب بوذرجمهری

کد نظام پزشکی: 119351

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر زینب بوذرجمهری

متخصص: دندانپزشکی کودکان

اگر شما دکتر زینب بوذرجمهری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر زینب بوذرجمهری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی کودکان

نمونه کار های دکتر زینب بوذرجمهری

ثبت نظر برای دکتر زینب بوذرجمهری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر زینب بوذرجمهری

دکتر زینب بوذرجمهری متخصص دندانپزشکی کودکان هستند. مطب دکتر زینب بوذرجمهری واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر زینب بوذرجمهری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر زینب بوذرجمهری متخصص دندانپزشکی کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر زینب بوذرجمهری را مشاهده کنید.