دریافت نوبت دکتر ابراهیم عینی متخصص دندانپزشکی فوق تخصص ارتودنسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ebrahim-eyni

کد نظام پزشکی: 145778

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابراهیم عینی

متخصص: دندانپزشکی

فوق تخصص: ارتودنسی

اگر شما دکتر ابراهیم عینی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابراهیم عینی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر ابراهیم عینی

ثبت نظر برای دکتر ابراهیم عینی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابراهیم عینی

دارای بورد تخصصی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز
عضو انجمت ارتودنتیست های آمریکا
عضو انجمن ارتودنتیست های ایران
........
ارتودنسی شفاف
ارتودنسی ثابت و متحرک
ارتودنسی کودکان و بزرگسالان
 

دکتر ابراهیم عینی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی هستند. مطب دکتر ابراهیم عینی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم عینی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابراهیم عینی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم عینی را مشاهده کنید.