دریافت نوبت دکتر حمیدرضا فلاحی فوق تخصص جراحی فک و صورت

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamidreza-falahi

کد نظام پزشکی: 117448

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمیدرضا فلاحی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی فک و صورت

اگر شما دکتر حمیدرضا فلاحی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمیدرضا فلاحی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر حمیدرضا فلاحی

ثبت نظر برای دکتر حمیدرضا فلاحی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمیدرضا فلاحی

دکتر حمید رضا فلاحی
متخصص جراحی فک و زیبایی صورت - جراحی پلاستیک بینی و ایمپلنت دندان
عضو انجمن جراحان فک و صورت آمریکا
 

دکتر حمیدرضا فلاحی متخصص جراحی فک و صورت هستند. مطب دکتر حمیدرضا فلاحی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا فلاحی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا فلاحی متخصص جراحی فک و صورت در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا فلاحی را مشاهده کنید.