رزرو نوبت اینترنتی دکتر عزیز ذرتی پور متخصص دندانپزشکی فوق تخصص جراحی ایمپلنت ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر عزیز ذرتی پور

کد نظام پزشکی: 83055

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عزیز ذرتی پور

متخصص: دندانپزشکی

فوق تخصص: جراحی ایمپلنت

اگر شما دکتر عزیز ذرتی پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عزیز ذرتی پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر عزیز ذرتی پور

ثبت نظر برای دکتر عزیز ذرتی پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عزیز ذرتی پور

دکترعزیز ذرتی پور متخصص دندانپزشکی ترمیمی وزیبایی وایمپلنت استادیاروعضو هیات علمی دانشگاه دارای بوردتخصصی

دکتر عزیز ذرتی پور متخصص دندانپزشکی جراحی ایمپلنت هستند. مطب دکتر عزیز ذرتی پور واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عزیز ذرتی پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عزیز ذرتی پور متخصص دندانپزشکی جراحی ایمپلنت در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عزیز ذرتی پور را مشاهده کنید.