دریافت نوبت دکتر سیما خوشرو متخصص دندانپزشکی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sima-khoshroo

کد نظام پزشکی: 119720

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیما خوشرو

متخصص: دندانپزشکی کودکان

اگر شما دکتر سیما خوشرو هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیما خوشرو هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی کودکان

نمونه کار های دکتر سیما خوشرو

ثبت نظر برای دکتر سیما خوشرو

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیما خوشرو

دکتر سیما خوشرو متخصص دندانپزشکی کودکان هستند. مطب دکتر سیما خوشرو واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیما خوشرو در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیما خوشرو متخصص دندانپزشکی کودکان در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیما خوشرو را مشاهده کنید.