دریافت نوبت دکتر سپهر سپاسی متخصص دندانپزشکی فوق تخصص ارتودنسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sepehr-sepasi

کد نظام پزشکی: 103003

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سپهر سپاسی

متخصص: دندانپزشکی

فوق تخصص: ارتودنسی

اگر شما دکتر سپهر سپاسی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سپهر سپاسی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر سپهر سپاسی

ثبت نظر برای دکتر سپهر سپاسی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سپهر سپاسی

نوبت دهی اینترنتی مخصوص چه بیمارانی میباشد؟
۱.بیمارانی که برای اولین بار است که قصد مراجعه به مطب را دارند و مخصوص ویزیت اولیه میباشد. ۲.بیمارانیکه که کارشان شروع شده است و جهت چکاپ ماهیانه قصد مراجعه دارند لطفا تلفنی هماهنگ کنند .
۳. در نظر داشته باشید که با یک شماره تلفن یا کد ملی چندین بار در سیستم نوبت دهی ثبت نوبت انجام ندهید .
 

دکتر سپهر سپاسی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی هستند. مطب دکتر سپهر سپاسی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سپهر سپاسی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سپهر سپاسی متخصص دندانپزشکی ارتودنسی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سپهر سپاسی را مشاهده کنید.