دریافت نوبت دکتر نوید درستان متخصص دندانپزشکی فوق تخصص جراحی ایمپلنت

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-navid-dorostan

کد نظام پزشکی: 131376

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر نوید درستان

متخصص: دندانپزشکی

فوق تخصص: جراحی ایمپلنت

اگر شما دکتر نوید درستان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر نوید درستان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر نوید درستان

ثبت نظر برای دکتر نوید درستان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر نوید درستان

دکتر نوید درستان متخصص دندانپزشکی جراحی ایمپلنت هستند. مطب دکتر نوید درستان واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر نوید درستان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر نوید درستان متخصص دندانپزشکی جراحی ایمپلنت در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر نوید درستان را مشاهده کنید.