رزرو نوبت اینترنتی دکتر کامران احتشام حقیقی متخصص جراحی عمومی ، اهواز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر کامران احتشام حقیقی

کد نظام پزشکی: 17673

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کامران احتشام حقیقی

متخصص: جراحی عمومی

اگر شما دکتر کامران احتشام حقیقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کامران احتشام حقیقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر کامران احتشام حقیقی

ثبت نظر برای دکتر کامران احتشام حقیقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کامران احتشام حقیقی

دکتر کامران احتشام حقیقی متخصص جراحی عمومی هستند. مطب دکتر کامران احتشام حقیقی واقع در شهر اهواز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کامران احتشام حقیقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کامران احتشام حقیقی متخصص جراحی عمومی در شهر اهواز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کامران احتشام حقیقی را مشاهده کنید.